Hakkımızda

Berat Un Berat Un

Su Değirmenleri ile Un üretimine başlayan ve 3 kuşaktır Un Sektöründe Faaliyet göstermekte olan Baştürk  Ailesi tarafından 2011 Yılında Malatya Organize Sanayi Bölgesinde Berat Un Markası ile kurulmuştur.Üretime Yıllık 50.000 Ton Buğday işleme Kapasite ile başlayan Berat Un "Üretimde Kalite” Sloganı ile kısa zaman içerisinde Türkiye ve Yurt dışında hak etmiş olduğu yere ulaşmayı başarmıştır. Standart Kalitesi ile kısa süre içerisinde 120.000 Ton Buğday işleme Kapasitesine ulaşmıştır. Tüm Üretim süreci tam Otomatik ve Kapalı Sistem olup, Otomatik Makineler ile el değmeden paketlenip pazara sunulmaktadır. Kalitenin güvence altına alınması için hammadde alımından ürünün sevk edilmesine kadar olan süreç sürekli olarak kalite kontrol laboratuarımızda izlenmekte ve geniş donanımlı AR-GE departmanımızda kaliteyi artırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Gelişen Türkiye ile sürekli büyüyüp gelişmekte olan şirketimiz 2015 'de fabrika alanı içine 36 adet 600 Ton kapasiteli buğday silosu dahil etmiştir.

Grup bünyesinde yaklaşık 1000 çalışanı ile bölgesinde istihdam gücü oluşturmaktadır. Ülkemizde başta Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan tüketicilere ve İstanbul, Ankara, Bursa gibi Metropol illerimizde yaşayan tüketicilere de ulaşmaktadır.
Berat Un Markası ile Afrika ve Ortadoğu Ülkelerinden Senegal, Benin, Togo, Nijer, Angola, Irak ve Suriye’ye başarılı bir şekilde ihracat Gerçekleştirmiş ve Ülkemize Döviz girdisi sağlamayı başarmıştır.
Berat Un Ülkemiz ve Bölgemiz Ekonomisine daha çok katkı sağlamak ve Başarılı olmak için Prensipli, ilkeli, Takipkar ve çok Çalışmak gerektiğinin bilincinde olan çalışanları, Sürekli Büyüme azmi ve Üretimde Kalite Sloganı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videomuz